АКЦІЯ монтаж БЕЗКОШТОВНО

АКЦІЯ монтаж БЕЗКОШТОВНО

Професійний монтаж без пилу та бруду, досвідчені майстри.

подробнее


$0.00

Акція діє до закінчення акційних кондиціонерів та діє на кондиціонери Mitsubishi та Galactic, придбані у нашій компанї. Під безкоштовним монтажем ( мається на увазі робота по встановленню ), витратні матеріали та транспортні витрати у дію акції не долучаються.

 

                      Сертифікати

 

 

 

Фотографії наших робіт  (натиснути  для перегляду)

 

Монтаж кондиціонерів без пилу і бруду. Наша організація застосовує самі передові технології в області інсталяції систем вентиляції та кондиціонування, фахівці мають ряд сертифікатів від виробників кондиціонерів різних марок, які дають право на повноцінну гарантію, після нашого монтажу. Ми застосовуємо високоякісні видаткові і кріпильні матеріали, що дозволяє нам видавати терміни гарантії на монтаж до 5-ти років.


Вартість стандартного монтажу вказана для кондиціонерів 7 і 9 моделей куплених у нас, більш потужні і акції кондиціонери, монтуються за договірною ціною. Ціна вказана без урахування витратних матеріалів та транспортних витрат. 

От Title Написать комментарий
2014-10-28 Гриша. Установка Купили и установили кондиционер очень быстри и чисто, спасибо.
2014-01-08 Жека. Кондиционер Покупал кондиционер с монтажом,очень бастро установили.
2013-12-26 Аноним. Монтаж Заказывал кондиционер с монтажом,смонтировали очень чисто,у монтажников был здоровенный пылесос,весь мусор собрали в коробку от кондиционера и вынесли.Монтажники сразу видно толковые.Рекомендую

Только зарегистрированные покупатели могут оставлять комментарии и оценки